2024, 21 Haziran Cuma İskilip Hava Durumu IMG 17.32°C açık Sık Kullanılanlara Ekle İletişim Künye Reklam RSS
IMG-LOGO
Ana Sayfa AKŞEMSEDDİN ANADOLU LİSESİ 2. DÖNEME MERHABA DEDİ

AKŞEMSEDDİN ANADOLU LİSESİ 2. DÖNEME MERHABA DEDİ

04 Şubat 2020 - 1714 Defa Okundu
AKŞEMSEDDİN ANADOLU LİSESİ 2. DÖNEME MERHABA DEDİ

Akşemseddin Anadolu Lisesi 2019-2020 eğitim-öğretim yılına merhaba dedi. İskilip’in köklü eğitim kurumlarından olan Akşemseddin Anadolu Lisesinde eğitim öğretim  yılının 2. Dönemi tüm yurtta olduğu gibi coşkuyla açıldı.

İlçe Milli Eğitim müdürü Süleyman Atçıoğlu ve Şube müdürü Bilal Ergan açılış programına katıldı. Öğrencilere 2. Dönemle birlikte başarılar dileyen Atçıoğlu, özellikle son sınıf öğrencilerine iyi bir üniversite için çok planlı ve düzenli ders çalışmalarını ve kalan süreyi iyi değerlendirmelerini söyledi. Öğrencileri geleceğin mimarı ve temsilcileri olarak gördüğünü belirten Atçıoğlu aynı zamanda ahlaklı ve erdemli birey olmanın değerini belirtti.

Okul müdürü Mutlu Sadık Fidan da yaptığı konuşmada öğretmen arkadaşlarına ve öğrencilere başarılar diledi. 2. Dönemin önce ülkemiz sonra İskilip ve okulumuz için hayırlı geçmesini belirtti. Yapılan konuşmaların ardından İlçe Milli Eğitim müdürü Süleyman Atçıoğlu ve Şube müdürü Bilal Ergan öğrencilerin arasına katılarak coşkuyla İstiklal Marşımızı söyledi. Ders zilinin çalmasıyla öğrenciler neşeyle sınıfları doldurdular.

Etiketler: