2023, 08 Aralık Cuma İskilip Hava Durumu IMG 8.29°C hafif yağmur Sık Kullanılanlara Ekle İletişim Künye Reklam RSS
IMG-LOGO
Ana Sayfa İHA'DAN İSKİLİP'E YAKIN İLGİ

İHA'DAN İSKİLİP'E YAKIN İLGİ

22 Temmuz 2015 - 4346 Defa Okundu
İHA'DAN İSKİLİP'E YAKIN İLGİ

Belediye Başkanı Recep Çatma, İhlas Haber Ajansı (İHA)’ya özel röportaj verdi.

İHA Bölge Müdürü Bülent Özkaleli ve İHA Çorum Temsilcisi Muttalip Yalçın belediye başkanı Recep Çatma’yı makamında ziyaret etti. Ziyarette başkan Çatma ile özel bir röportaj gerçekleştiren Özkaleli, belediye çalışmaları hakkında başkan Çatma’dan bilgiler aldı.

Görevi geldiği ilk günden bu yana İskilip halkına verdikleri bütün sözleri yerine getirebilmek için yoğun bir çaba sarf ettiklerini söyleyen başkan Çatma, verdiği bütün sözlerin arkasında olduğunu yineledi.

Göreve başladığı ilk günden bu yana neredeyse haftada 2-3 gününü Ankara mesaisine ayırdığını söyleyen başkan Çatma, bu çalışmaların meyvesinin alınmaya başladığını, gelişmeleri kamuoyu ile zaman zaman paylaşacağını ifade etti.

Seçimde söz verdiği tüm vaatleri kırlangıç bayraklar bastırarak vatandaşların takip edebilmesi için ev dükkanlara astırdığını söyleyen başkan Çatma, “Seçim vaatlerimizin yer aldığı, ev ve dükkanlara asılan kırlangıç bayraklardaki projeler haricinde tüm siyasi parti temsilcilerinin, sivil toplum kuruluşlarının ve vatandaşlarımızın projelerine de her zaman açığız. Yeter ki ulaşılabilir projeler olsun” dedi. 

İskilip’te devam eden alt yapı çalışmaları hakkında da kısa kısa bilgilendirmelerde bulunan Çatma, İskilip’in alt yapısı yüzde yüz bitmiş nadir ilçelerden birisi olacağına değindi.

 

Başkan Çatma, gerçekleştirilen röportaj sonrası İHA Bölge Müdürü Bülent Özkaleli’ye İskilip hatırası olarak İskilip Kapısı Minyatürü hediye etti. 

Etiketler: