2023, 08 Aralık Cuma İskilip Hava Durumu IMG 8.12°C hafif yağmur Sık Kullanılanlara Ekle İletişim Künye Reklam RSS
IMG-LOGO
Ana Sayfa Kalyoncu Motor’a Kalite Ödülü

Kalyoncu Motor’a Kalite Ödülü

25 Mart 2016 - 4773 Defa Okundu
Kalyoncu Motor’a Kalite Ödülü

İskilip’te 65 yıldır aktif olarak faaliyet gösteren “Kalyoncu Motor” kalitesini tescil ettirdi. Tüm Tüketicileri Koruma Derneği’nin ödül gecesinde “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” ödülüne layık görülen Kalyoncu Motor, kendinin yanı sıra kentimiz adına da büyük bir gurura imza attı.

İskilip’teki başarısını ulusal anlamda kanıtlamak için ilk temeli 2010 yılında atan Kalyoncu Motor, bilindiği üzere, E-Ticaret hizmetine giriş yaparak motosiklet yedek parça dağıtım alanın kısa sürede sektörde söz sahibi olmayı başardı.  

E-Ticarete giriş yapmasının hemen ardından aradan geçen 6 yılda, hizmet ağını her geçen gün genişleten Kalyoncu Motor, kısa sürede büyük yol alarak Türkiye’nin dört bir yanına müşterilerinin motosiklet yedek parça ve aksesuar teminini gerçekleştirdi. Müşterilerine temin ettiği her bir parçada, kalite ve sağlamlık yönünde tam not alan Kalyoncu Motor, her geçen gün hizmet ağını genişleterek sektördeki bilgi ve birikimini kanıtladı.

KALYONCU MOTORA İKİ ÖDÜL BİRDEN
Dünya Tüketici Koruma Haftası kapsamında tüketici tercihlerinin kaliteli mal ve hizmet kullanımına katkı sağlamak için gerçekleştirilen organizasyon kapsamında İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezi’nde iki ödüle birden sahip olan Kalyoncu Motor ilke edindiği müşteri memnuniyetinin meyvelerini aldı. Ödülü Dernek Başkanı Mehmet Barak’ın elinden Kalyoncu Motor Firma Yetkilisi Hasan Kalyoncu alırken törende yaptığı kısa konuşmasında, “Motosiklet kullanıcılarına firmamızı tercih ederek, bizlere bu gururu ve heyecanı yaşattıkları için teşekkür ederim. Ayrıca, müşteri memnuniyeti araştırmalarını şeffaflık içinde yürüten başta dernek başkanımız sayın Mehmet Barak ve yönetim kurulu üyelerine firmamız ve şahsım adına şükranlarımı sunarım” dedi. 

Etiketler: