2024, 21 Haziran Cuma İskilip Hava Durumu IMG 17.39°C açık Sık Kullanılanlara Ekle İletişim Künye Reklam RSS
IMG-LOGO
Ana Sayfa Müteahhit ve İnşaat Ustalarına Yönelik Hazır Beton Konulu Seminer Var.

Müteahhit ve İnşaat Ustalarına Yönelik Hazır Beton Konulu Seminer Var.

26 Mart 2011 - 5991 Defa Okundu
Müteahhit ve İnşaat Ustalarına Yönelik Hazır Beton Konulu Seminer Var.

Bir yapının projelendirilmesi ve yapımı; beş ana ilkenin (dayanım, dayanıklılık, işlevsellik, ekonomi ve estetik) birlikte ele alındığı bir optimizasyon problemi olarak tanımlanabilir. Yapı servis yüklerini ve deprem gibi etkilerden kaynaklanan yükleri belirli bir güvenlikle taşıyabilmeli, planlanan hizmet ömrü süresince dıştan ve içten kaynaklanan yıpratıcı etkilere karşı dayanıklı (kalıcı) olmalı, kaynak israfına yol açmayacak şekilde ekonomik olmalı, ihtiyaca cevap verebilmeli (işlevsel, fonksiyonel), özgün ve estetik bir görünüşe sahip olmalıdır.

Bu sebeplerden dolayı ilçemizde faaliyet gösteren İkram Beton, ilçemizde yapı kalitesini en üst düzeye çıkarma çalışmaları başlattı.

Bölgemizde hazır beton gün geçtikce yaygınlaşıyor ve kalite olarak artık tercih ediliyor. Doğru kullanım ve uzun ömürlü olması için "Hazır Beton" konulu seminer düzenlendi. Seminere; Çorum Çimento'nun Samsun Bölge Mühendisleriyle İkram Beton Mühendisleri eşlik ederek, Muteahhit ve İnşaat Ustalarına hazır beton konusunda bilgilendirme anlatımında bulunacaklar.

Seminer, İkram Betonun katkılarıyla Seyirtepe Sosyal Tesislerinde 09 Nisan 2011 tarihinde saat 10:00 - 12:00 arasında yapılacak.

Etkinlik saat 12:00 ' da İskilip Dolması ikram edilerek sona ereyecektir.

Bu konuda bilgi almak veya etkinliğe katılmak isteyenler İkram Beton Üretim Müdürü ve İnşaat Mühendisi İsmail ATAR ile iletişime geçebilirler. Tel : 0 364 2263891

Etiketler: