2023, 08 Aralık Cuma İskilip Hava Durumu IMG 8.12°C hafif yağmur Sık Kullanılanlara Ekle İletişim Künye Reklam RSS
IMG-LOGO
Ana Sayfa Yarın Akşam İskilip´liler Sıra Gecesinde Çoşacak

Yarın Akşam İskilip´liler Sıra Gecesinde Çoşacak

10 Şubat 2016 - 3108 Defa Okundu
Yarın Akşam İskilip´liler Sıra Gecesinde Çoşacak

İskilipgücü’nün sosyal etkinlikler çerçevesinde, ünlü Kazım Çiriş’i düzenlenen Urfa Sıra Gecesi programında hayranlarıyla ikinci kez buluşturuyor.

Urfalı sanatçı Kazım Çiriş Urfa’ya has yöresel giysileri ve canlı şekilde yoğrulan çiğ köfte eşliğinde 2015 yılının Şubat ayından İskilip’e gelmiş, söylediği birbirinden güzel türkülerle salonu dolduran vatandaşlara hitap etmişti.

Yoğun istek üzerine yeniden harekete geçen İskilipgücü, 11 Şubat Perşembe akşamı saat 19:30’da İskilip halkına yeniden muhteşem bir gece yaşatmak için çalışmalarına başladı.

Konu hakkında açıklama yapan İskilipgücü Spor Kulübü Başkanı Nihat Armutçu, “İlk olarak geçen yıl ilçemize gelerek konser veren ve tüm İskilip'lileri kendilerine hayran bırakan Urfalı Kazım Çiriş ve ekibini yeniden İskilip’imize getiriyoruz.11 Şubat Perşembe akşamı saat 19.30 da halkımız aman kimselere randevu vermesin. İskilipgücü Eğitim Kültür Sanat Gençlik ve Spor Kulübü faaliyeti olan konser biletleri 10 TL den satılacak. Azmimilli Orta Okulu Konferans Salonunda yapılacak konsere Ankara'dan değerli hemşerimiz İş Adamı SayınSayit Kaymaz, İstanbulluoğlu Elektronik-Arçelik Bayii Sayın Mustafa İstanbulluoğlu ,Hayal Emlak sahibi SayınOğuzhan Uyanık, Gökçe Tarım sahibi Ziraat Mühendisi SayınGökçe Sarı, Mürsel optik sahibi Sayın Hüseyin Bostancı sponsorluk desteği vermişlerdir. Sponsorluk desteği vermek isteyen spor ve sanat severlerin Nihat Armutçu 05336250638 veBahadır Telli05302298489 numaralı telefonlara başvurmaları rica olunur. Biletler 01 Şubat 2016 Pazartesi günü İskilipgücü Konaklama ve Sosyal Tesislerinde satışa çıkacaktır. Çiğköfte ikramımız vardır” dedi.

Etiketler: